SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
193984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje ne lagjen "Dardania" afer "Ores"
Ndodhet ne katin e dyte te banimit, posedon dy dhoma gjumi sallon me kuzhine banjo, shpajz dhe dy ballkona eshte gjysem e mobiluar
Vlen te ceket se kuadratura e llogaritur eshte netto, dhe te tille e posedon edhe ne dokumentacion komplet te rregullt dhe te gatshem per bartje te menjehershme te emri i pronarit te ri
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »