SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qera te Ora e Kurrizit ne Dardani
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
193995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera banesa 2 dhomeshe te Ora e Kurrizit ne Dardani. Banesa ka siperfaqe prej 65m2 dhe posedon:SallonKuzhineDhome te fjetjesBanjoBallkonNxemje qendroreKlimeParkingCmimi: 280€Te interesuarit le te lajmerohen ne kete numer telefoni: 049133360

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flori
Prishtinë
+38349133360
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »