SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa #EKSKLUZIVE#në Emshir te Lesna/kati 1/70m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
194010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa #EKSKLUZIVE#në Emshir te Lesna/kati 1/70m2(1+1).E MOBILUAR me mobilje modrne.▪️Kompleksi LESNA ka një ndërtim shumë cilēsorë dhe modern.ka një pozitë mjaftë të mirë për banim.hapsirë të mjaftushme me gjelbrim,parking,qasje të lehtë nē qender dhe pjesët tjera,etj..▪️Banesa me sipërfaqe 70m2(1+1) gjendet në katin e parë ka pamje ka rruga kryesore e lagjes,,——————————————————————————▪️Banesa ka këtë organzim:—qëndrimi ditor/—kuzhina/—1 dhomë të fjetjes/—banjo/—terasa/———————————————————————————BANESA është e përshtatshme për banim po ashtu edhe për zhvillimin e veprimtative të ndryshme (ordinanc,zyre,etj)pasi që gjendet në ktin e 1/,është e mobiluar komplet me mobilje moderne,/▪️Qmimi me marrëveshje..—————————————————————————— Info:+38345653447 Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »