SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 57m2 ne shitje ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
194016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 57m2 ne shitje ne "Kalabri-Emshir" perball Spitalit Amerikan ndertim nga Lesna Riera te cilat punime perfundojne ne dhjetor te vitit 2018
Banesa ndodhet momentalisht ne ndertim te vrazhde, kati i tete i banimit me ashensor funksional, ndersa ka kete renditje- nje dhome gjumi, dhome ndeje, banjo, kuzhine e vecante dhe terrasa
Ndodhet ne llamellen e fundit te Kompleksit Riera ndersa ne total perfshine siperfaqe prej 57.29m2 brutto, cmimi per m2 eshte 850€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »