SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne lagjen "Dardania" me pamje nga "Parku",ndodhet ne katin perdhese nga pllatoja, ndersa nga parku ne katin e pare- ka hyrje dalje ne dy ane nga lindja nje pale shkalle, nderkaq nga perendimi direkt dalje ne pllato, e pershtatshme edhe per afarizem, llogaritja e siperfaqes eshte netto
Banesa përfshin dy dhoma, kuzhinë me trapezari, ballkon dhe banjo. Ka nxemje qendrore dhe ujë të pijshëm 24 orë, posedon dokumentacion te rregullt dhe te gatshem per perkthim te pronari i ri menjehere
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »