SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa tek Sllovenia sportit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
194032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te sllovenia sportit me saktesisht tek parku i qytetit tek hotel sirius,banesa ka kete renditje:sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi dhe banjo dhe ballkoni,banesa eshte ne katin e 5te eshte e mobilume,ka poziten shume te mire me ndriqim rryme uje 24 ore, banesa eshte ndertim i ri dmth prej hotel siriusit 100 metra larg, qmimi sipas marrveshjes 74m2,bsnesa eshte me qira 300 euro per muaj,ska shaca me mbet pa qiragji sepse vemdi oshte ne qender...nr tel 049422332 ose viber +41763320323 flamuri08@hotmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mebatex
Prishtinë
049422332
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »