SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy Banesa ne Gjilan (GAVRAN) Kodi; 521/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
194046
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni JETI SH.P.K ka ne shitje dy banesa ne Gjilan (Gavran)
Banesat jane ndertim I ri ,kan keto renditje;
Banesa nr 1- gjindet ne katin e pare ka 76m2,2 dhoma gjumi,sallon-kuzhine, banjo ,ballkon,garazhe dhe lift. ( e pa mobiluar)

Banesa nr 2- Gjindet ne katin e 3-te ,ka keto renditje;
2 dhoma gjumi , sallon- kuzhine, banjo, ballkon , garazhe dhe lift.
(e pa mobiluar)

Per me shume info. Kontaktoni ne nr tel.
046 12 10 30 / 046 12 10 33
E-mail ; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »