SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES NE AKTASH3-BREG DIELLI-TE ISMAIL QEMALI
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
194048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adresa : Rruga ''Dervish Rozhaja''
Apartmenti ka 80 meter katrore dhe eshte ne katin e 5 te, me pamje te mirë, drejtuar nga Lindja.
Organizimi i apartmentit:
- 1 dhomë të ditës + kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- 1 banjo
- Depo të vogël (shpajz)
- Korridor
- 2 ballkone
- Apartmenti është i mobiluar dhe i pajisur me produkte moderne.
- Apartmenti është pa lift.

Çmimi 250 euro për muaj, sherbimet publike nuk jane te përfshira në këtë cmim.

Facebook: Patundshmeri Search Estate
Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
044 433 667

viber +3834433667
e-mail:
search-agency@live.com
o. be
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »