SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3 banesa me qira ne Lagje te Spitalit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen tri banesa me qira ne Lagje te Spitalit, banesat jane te pa mobiluar, kane te montuar vetem kuzhinen, gjenden ne katin e 5-te dhe 6-te, kane nga 80m2
Banesat posedojne:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200euro pa garazh
250euro me garazh

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »