SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super oferte_Banese me qira te Sllovenia Sporti 2+1
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 06:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te Sllovenia Sporti, rr.Tringe Ismajli, banesa eshte nderim i ri, eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 2-te, 82m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- dy koridora
Qmimi 260euro

Per me shume informata mudn te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »