SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE LAKRISHTE - TE PRO CREDIT BANKA^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen e cila gjindet ne lagjen Lakrishte tek Procredit Banka, ose perballe Xhamise se Arabeve (ish-Novi Domi). Banesa gjindet ne katin e 2, ka ashensor, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-dhome ndenje me kuzhine
-dy dhoma gjumi
-banjo
-korridor

Banesa e ka ngrohjen me Termokos!

cmimi 250 euro.

kontakti:
mobile:044 968 171
049 838 866
viberi: +383 49 838 866
emal:search-agency@live.com
o.ar
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »