SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin në shitje tre katëshe 240m2 te Xhamia e Madhe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
194071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin në shitje tre katëshe 240m2 te Xhamia e Madhe në Prishtinë
Shtëpia është kommplet e mobiluar dhe posedon:
Kati i parë është 80m2 lokal
Kati i dytë dhe i tretë per Banim
Para shtëpis posedon 10m2 oborr dhe mbrapa shtepis posedon edhe një shup të vogel
Cmimi me marrveshje
Code 20079
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »