SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen ne shitje afer Rrethit te Spitalit me 60.11m2
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194078
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesen ne shitje afer Rrethit te Spitalit me 60.11m2.
Banesa gjendet perball shkolles se mesme te mjeksisë ,ndertim i vjeter por e renovuar komplet si instalimi i ujit, instalimi i rrymes,dyer dhe dritare te reja ,ngrohje qendrore nga termokos.
Banesa ka flet poseduese me pronar shqiptar dhe perkthimi behet menjeher
Banesa gjendet ne katin e 4 te nderteses.
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 1400 euro m2
Code 20082
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »