SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera në Qender të Prishtines te Qafa kati i III
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera në Qender të Prishtines më saktesisht në lagjen Qafa në njëren prej rrugëve kryesore të saj. Banesa pozicionohet në katin e -III- e orientuar me pamje nga rruga, posedon gjithsej 60m2 në dokumentacion(neto), ndërsa faktike dhe të shfrytëzushme rreth 85m2(bruto),
Në Brendësim e saj Banesa përbëhet prej:
*Sallonit,
*Kuzhinës,
*Dy dhoma të gjumit,
*Banjo,
*Koridorit si dhe
*Ballkonit.
Çmimi 300€
Code 10105
Për info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »