SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Qender të Prishtines 91,2m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
91 m²
ID e produktit :
194085
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Qender të Prishtines në rrugen Hajdar Dushi 91,2m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Dy banjo
*Wc
*Dy Ballkona
*Bodrum 8m2
Banesa ka dy pamje njeren nga sheshi Nënë Tereza dhe tjetrin ne objektin ish OSBE
Cmimi me marrveshje
Code 20083
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »