SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në Ulpian mbrapa Aleances
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
194091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa me qera e cila gjendet në Ulpian mbrapa Aleances , e cila renditet në katin e parë të banimit. Banesa është e mobiluar në tërsi.
Banesa posedon:
*Dy dhoma gjumi ,
*Sallon dhe kuzhine ,
*Banjo ,
*Dy ballkona.
Cmimi 300 €
Code 10107
Për info +38344780999
Banesa vlen edhe për afatëtë shkurtër.
Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »