SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
194098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 ne shitje ne lagjen "Kalabria-Emshir" te banesat e arabve, ndodhet ne katin e gjashte te banimit me ashensor funksional, ndersa ka kete renditje- sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe nje ballkon, banesa ka prespektive te mire me pamje te bukur nga pjesa e gjelberimit dhe ofron komoditet
Ofrohet per shitje pa moblije
Posedon dokumentacion per perkthim tek noteri bartje te menjehershme
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »