SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 250m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
194100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 250m2 me qira ne "Qender" ose me saktesisht perball "Hotel Grand" ne nje pozite te favorshme per zhvillimin e veprimtarise tuaj
Se fundi ka funksionuar si fast food dhe eshte e pershtatshme per kete veprimtari edhe ne vazhdim duke llogaritur se ofrohet me invertar te gatshem
Ofrohet me menyren e pageses permes tre qirajave avans (depozite) nga cmimi baze dhe pagese e muajit te pare
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »