SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa - Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
194103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne kompleksin e sapo ndertuar ne Prizren (Rruga : Tirana), nga HAB INXHINIERINGBanesa eshte e perfunduar dhe ka :- 105m2- 3 dhoma gjumi- Sallon & Kuzhine- 2 banjo- 2 Shpajza- 2 BallkaneNdertesa ka leje ndertimi dhe eshte e noterizuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mergim
049500802
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »