SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa - Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68.07 m²
ID e produktit :
194104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte e sapo-ndertuar nga HAB INXHINIERING, ne Prizren ( Rruga : Tirana)me leje ndertimi dhe e noterizuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mergim
049500802
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »