SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa - Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68.07 m²
ID e produktit :
194105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e sapo ndertuar ne Prizren nga HAB INXHINIERING ( njera nga ndertesat me moderne ne Kosove) ka 68.07 metra-katror dhe gjindet ne katin e 3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mergim
049500802
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »