SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa - Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
194109
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Prishtine, Lagjja Tahuk-BahqeBanesa eshte Vip, eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e parë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
mergim
049500802
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »