SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET shtepia ne Lagjen QERSHIA, Prishtine
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
202 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
194110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET shtepia ne Lagjen QERSHIA, Prishtine
#house #sale #shitje #shtepi #home #kosova
SHITET shtëpia e Tipit "B", në lagjën e Urbanizuar dhe mirë të organizuar, me infrastukturë të plotë dhe Leje Ndërtimore, #QERSHIA.

Shtëpia ka këtë përbërje:
Shtëpia ka rreth 202 m2,
Kati përdhese.
Dhomën e ditës,
Kuzhinën,
Depo,
Dhomën për mysafirë me banjo,
Banjo dhe Garazhën me pjesën e Ngrohjes Qëndrore (me Pelet).

Kati i parë.
2 Dhoma të gjumit me dalje ne 1 ballkon,
1 Dhomë gjumi me terasë 25m2,
Banjo dhe Lavanteri.

Sipërfaqja e përgjithshme e tokës është 4.00 Ari.
Shtëpitë kanë të instaluar sistemin e sigurisë dhe Alarmin. Lagjja është e Sistemit të Mbyllur.

Çmimi 175.000 Euro

Tel: +377 44 100 464 - WhatsApp & Viber

Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë në FB: web.facebook.com/LISIpatundshmeri/
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »