SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Matin 1, afër Rr.”B”.
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
194128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë moderne, lagje me frekuentim të vazhdueshëm!

Afërsi të çerdheve, shkollës, spitaleve apo institucioneve të tjera private dhe publike.

Shitet Banesa në Matin 1, afër Rr.”B”.

Informacione:
• Kati 2,
• 85.6m2,
• Sallon me kuzhinë,
• 2 Dhoma gjumi,
• 2 Banjo,
• Ballkon,

Çmimi 1150€m2.

Nr. kontaktues Tel, +37745/888-488, +37744/49/260-075, +37744/49/118-380, 038/241-999, zyrapirro@gmail.com
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »