SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE FONTANA- NE ULPIANE^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
194135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen ne Ulpiane te Fontana e mobiluar ne tersi ne nje vend shume te qet per familjar apo Studenta e cila gjendet ne katin e 2, posedon ashensor, parkin tmjaftueshem dhe ka kete renditje;
salloni
kuzhina e vecante
dy dhoma te gjumit
banjo
dy ballkona
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.av
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »