SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ULPIANE-HASAN PRISHTINA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
194139
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Ulpiane me saktesishte te shkolla fillore Hasan Prishtina, ngat barnatoreve qe jane ngat rrethit te Ulpianes. Banesa gjindet ne katin e 4, eshte e mobiluar ne tersi, ka ngrohjen em termokos dhe ka kete renditje :

salloni me kuzhine
dhoma e gjumit
banjo
koridor
ballkoni

Banesa lirohet nga 1 korrik 2018

Banesa leshohet per familjare dhe studente!

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.ar
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »