SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent House banesë me qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
235 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent House banesë me qira në lagjen Bregu i Diellit.
Banesa ka gjithsej 235m2 ku përfshihet 125m2 banim si dhe 115m2 terasë, gjendet në lagjen Bregu i Diellit, te banesat ngjyrë hiri, në rrugën Armend Daci, është e mobiluar, ka orientim Jug Lindje dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
3 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Toalet
1 Terasë 115m2
1 Garazhë (e përfshirë në çmim)

ID: T00239

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/559-966
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »