SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira te Xhamia e Llapit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
194150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira te "Xhamia e Llapit" ose me saktesisht afer shkolles fillore "Emin Duraku"
Posedon te gjitha mjetet teknike nga teknologjia me e fundit dhe te gjitha jane ne dispozicionin tuaj, ndersa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon ndodhet ne pozite te favorshme ku ka afer gjithcka qe ju nevojitet
Ofrohet me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »