SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
194151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne "Bregun e Diellit" ne nje lagje mjaft te favorshme e te pershtatshme per banim, ndodhet afer furra "Epoka"
Banesa eshte ne katin e katert te banimit(momentalisht pa ashensore pritet te vendoset ne shtator te ketij viti)
Posedon dhome gjumi, sallon me kuzhine banjo e ballkon ka afer gjithcka qe ju nevojitet ofrohet per afatgjate per cift ose familjare, eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »