SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 80m2 me qira në Tophane.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
194153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Tophane afër Bahollve dhe ka qasje shumë të shpejtë te Qafa.
Lokali ka një Hapsirë të Madhe Pune (me mundesi ndarje si pas kërkesës), një WC dhenjë Terasë. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesisi: Call Center, Zyre, Ordinancë, Caffe Bar etj.
Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - TeSantea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »