SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj banese me qira ne Dardani
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '19
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
194157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj banese me qira ne Dardani
Banese duhet te kete siperfaqe prej 50-65m2 me kete renditje :
-Dhome dite
-Kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon

Cmimi i qiras deri ne 250euro

Kontakt : 045 40 12 12 | 044 755 859
email - omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »