SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 74m2 me qira te Dardha ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
194162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 74m2 me qira te "Kompleksi Dardha ne Kalabri" ne nje pozite te favorshme dhe lokacion te mire
Lokali ndodhet ne katin e pare dhe i pershtatshem per shume lloje te veprimtarive te ndryshme sic eshte butik, dyqan per kepuce, kozmetika sallon ondulimi, fustana te nuserise etj
Posedon lift, shkalle elektrike, lokali me pamje nga rruga, mirembajtja e tualeteve si dhe nxemja paguhet me cmim te ndare nga cmimi i qirase
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »