SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 78m2 per shitje te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
194165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 78m2 per shitje te Parku i Qytetit ne Qender te Prishtines.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (posedon ashensor) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Depo per çdo dhome

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »