SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesat me qera në lagjen Bregu i Diellit perball Standartit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
194173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesat me qera në lagjen Bregu i Diellit perball banesave te standartit.
Secili Banes posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Dy Banjo
*Dy Ballkona
Kan dhe nxemje qendrore dhe jan te pershtatshme per qift
Cmimi 200 euro
Code 10108
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »