SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat 86m2 dhe 92m2 ne lagjen Tophane
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:18
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Parking Rrugor
ID e produktit :
19418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat e reja në Lagjen Tophane me keto madhesi :
Banesa 86m2, kati i 5-te,
- qëndrimI ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon
Banesa 92m2, kati 2, 3 dhe 4,
- qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes, banjo, 2 ballkona
Qmimi eshte 850euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni Dion ne Prishtine
o38 220 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber 0037744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »