SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në Lagjen e Spitalit te Viva Fresh 110m2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
194182
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në Lagjen e Spitalit te Viva Freshi 110m2
Lokali është i pershtatshem per zyre dhe per gjera tjera
Cmimi 300 euro
Code 10111
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »