SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtepin 4 Kateshe në shitje në Bog Rugovë afer Relax Rugova
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
194183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtepin 4 katëshe në shitjen në Boge Rugovë afer Relax Rugova.
Shtëpia posedon:
*13 dhoma gjumi
*Sallon dhe Kuzhine
*7 banjo
*Garazhd per 3 vetura
*Ka sistem te izolimit jashte dhe brenda. Objekti mund te perdoret edhe si hotel me dhoma e qe disa prej tyre kane edhe banjon ne dhome.
Cmimi 450 euro m2 ( 1 kat i ka 135m2 )
Code 20084
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »