SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
194194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Qender perball stacioni Policis kati 2 dhe posedon -Sallon Kuzhinë-2 Dhoma gjumi-Banjo-Koridor-Terracë-Tel; +383/45-411-447

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Home
Prishtinë
+37745411447
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »