SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa rr.Muharrem Fejza Mat 1
Çmimi :
€43,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
194201
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Mat 1 rr.Muharrem Fejza
Banesa gjindet ne katin e dyt dhe ka këtë renditje
*Sallon me kuzhinë
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa shitet e mobiluar
Çmimi 43.500

Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »