SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
194210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi :Shitet banesa ne Emshir- Kullat e Arabve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 9-te, lift funksional, 85m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- ballkon
- dy terasa
- banjo
Qmimi 48 000 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin


WhatsApp & Viber:
044 115 750Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
044115750
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »