SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Royal Mall
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
194211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira ne Royal Mall
Banesa gjindet në katin e 3 dhe ka këtë rendijte:
*Sallon me kuzhin
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa mobilohet komplet me mobilie te reja
Çmimi 350 euro
Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »