SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira ne lagjen ulpiana
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:28
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
ID e produktit :
194212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira ne lagjen ulpiana afër shkolles
Hasan Prishtina
Lokali është 115 metra katror dhe është i përshtatshëm çdo veprimtari

Çmimi 1000 euro muaji

Agjencioni për Patundshmëri
Swiss Real Estate

Kontakt:
Tel&Viber +38345905717
📧 agjencioniswiss@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »