SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pent House banesë 238.30m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
238 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
194220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pent House banesë 238.30m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve.
Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, ne objektin banesor Kulla e Muhaxherëve, është e gatshme për banim, ka orientim Jug– Lindje si dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka gjithsej 113.3m2 banim si dhe 125m2 terasë.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
3 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Toalet
1 Terasë 125m2
1 Garazhë me depo (e përfshirë në çmim)

ID: T10233

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »