SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE BREG TE DIELLIT ^
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Breg te Diellit me saktesishte ne rr. Armend Daci perballe permendres se Enver Malokut. Banesa gjindet ne katin e V eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 838 866
+383 49 838 866 - viber
email: search-agency@live.com
o.pe
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »