SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET shtepia ne Lagjen PEJA HILL, Tipi B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
194234
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET shtepia ne Lagjen PEJA HILL, Tipi B

Shtëpia ka rreth 213 m2 dhe ka këtë përbërje:

Përdhesa: 106.59m2
Qëndrim ditor
Kuzhinë + ngrënie e shpejtë
Ambient ngrënieje + depo ushqimore
Dhomë pune
Banjo
Garazha dhe hapesira per pajisje teknike.

Kati: 106.67m2
Dhomë gjumi + Garderoba + Banjo(Master Bedroom)
2 Dhoma gjumi
Banjo

Sipërfaqja e përgjithshme e tokës është rreth 4.00 Ari.
Lagjja eshte e Urbanizuar dhe mirë të organizuar, me infrastukturë të plotë dhe Leje Ndërtimore. Lagjja eshte e sistemit te mbyllur dhe ka sigurim fizik 24/7 si dhe monitorim me kamera.

WhatsApp & Viber: +377 44 100 464

#house #home #peje #peja #kosovo #realestate #investinkosovo #investinpeja #buy #sell #rent #shitje #kosova #shtepi #rugova
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »