SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 88m2 per shitje ne lagjjen Dodona !DELTA
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
194236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 88m2 per shitje ne lagjjen Dodona ne Prishtine.
Banesa ndodhet ne katin e I-re me pamje kah rruga dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Depo
-Dy ballkona

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »