SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE DRAGODAN - AFER MINI MAXI-IT^
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Dragodan afer Mini Maxi-it. Banesa gjindet ne katin e I eshte e mobiluar me mobilje te reja e pa banuar me pare dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 838 866
+383 49 838 866 - viber
email: search-agency@live.com
o.an
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »