SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 100.30m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100.30m2 në shitje në lagjen e Muhaxherëve.
Banesa gjendet në lagjen e Muhaxherëve, ne objektin banesor Kulla e Muhaxherëve, është e gatshme për banim, ka orientim Veri – Jug – Lindje si dhe banesa të kësaj kuadrature kemi në shitje në katin e I-rë, III-të dhe katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
3 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Toalet
1 Ballkon

ID: T10234

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »