SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje në Veternik prapa qendres Grand Store.
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
19425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin apo pranoi edhe oferta serioze me ndrim,banes,Lokal ne Prishtinë.Shtepia ka 300m2 dhe eshte e banushme.posedon dy hyrje.
Hyrja e I posedon Garazhin,(Kalladan nxemje qendrore Dru Thengjill dhe Naft) ,Shpajz,Paradhome,Tualet.Hapsir e hapur(Kuzhin,Trapezari dhe Qendrim Ditor Sallon),dhe Dy dhoma Gjumi,Banjo.
Hyrja e II-te posedon Pardhome(Korridor),Hapsir e hapur e përbashket me Kuzhin Trapezari dhe Sallon,Banjo dhe 4 Dhoma Gjumi.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
+38649733529
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »