SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 78m2 ne shitje dhe me qira ne Mati 1!DELTA
Çmimi :
€93,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
194250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 78m2 ne shitje dhe me qira ne Mati 1 te KAWA GROUP.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Dy ballkona
-Garazh
Banesa eshte e mobiluar fotot jane bere me heret.
Ndersa Çmimi per qira eshte 300 €

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »